Про "полювання на патріотів незалежної України"

Днепропетровск. Новости Днепропетровска и области

Про "полювання на патріотів незалежної України"

Повідомлення Валентин1991 » 09 січ 2020, 11:01

Після усвідомлення «кремлівськими диригентами» того, що проект «Новороссія» не виправдав покладених на нього надій, єдиним виходом для них залишилися спроби дестабілізувати, а простіше кажучи «розхитати» суспільно-політичну ситуацію в нашій країні.
Нажаль, через надмірну довіру населення до «псевдопатріотичних» пабліків та груп у соціальних мережах (особливо, мережах російського походження) вони домоглися у цьому певних успіхів.
Велика кількість фейкових «ніби-патріотів» у вищезгаданих соціальних мережах закликають до повалення діючої влади України зовсім не розмірковуючи про наслідки своїх дій.
Відволікання уваги громадян України від зовнішньої агресії країни-окупанта та зтравлювання українців між собою надасть змогу агресору «перегрупувати» свої сили та зруйнувати єдність держави зсередини, як кажуть у класичному виразі – «розділяй та володарюй».
Читаючи заклики виходити на новий «Майдан» від багатьох «патріотичних» груп у соціальних мережах, мало хто вирішує дізнатися більше про те, хто його зве та з якою метою намагається організувати такий споконвічно український акт народного волевиявлення як «Майдан», тим часом знаходячись на території Російської Федерації (що так і є найчастіше)?
Ось і тепер, у багатьох групах славнозвісного «ВКонтакте» поширюються новини з назвами «Начало охоты на патриотов!», «Зеленский хочет уничтожить волонтеров» та таке інше. Закликають виходити на «Майдан», недопустити «зраду», «здачу України», «боротися з некомпетентною владою на службі в олігархів», бо інакше «вас всіх посадять!». Не хвилюйтеся. Якщо прийде той «пан з ВКонтакте» то він лад наведе. Тоді всім патріотам України справді буде «весело», особливо тим, хто послухав тих закликів і пішов «допомагати»… Зрадників ніхто не любить, навмисно чи не навмисно – ніхто потім питати не буде.
Одже, найкраще, що ви можете зробити – не допомагати тому «пану». Будьте пильними! Перевіряйте інформацію та керуйтесь своїми мізками, а не настановами ворожих пропагандистів.
Не забувайте під час заходів з нагоди прийдешніх свят звертати увагу на все підозріле, що «кидається в очі», чи то предмети чи то заклики або сумнівні публікації, щоб викликати паніку, бо ворог поруч і не бажає нам спокою та злагоди.
Та разом усе здолаємо!
Валентин1991
 
Повідомлення: 1
Зареєстрований: 09 січ 2020, 11:01 
 


Повернутися в Новости Днепропетровска

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 1


cron
Україна Єдина!