День захисника України: свято національних традицій та пам’я

Днепропетровск. Новости Днепропетровска и области

День захисника України: свято національних традицій та пам’я

Повідомлення татьянаc » 12 жовт 2020, 15:30

Щорічно, 14 жовтня, Україна відзначає одне зі своїх головних державних свят - День захисника України. В цей день в Україні також відзначається світлий для усіх воїнів день Покрови Пречистої Богородиці, День Українського козацтва та річниця Української Повстанської Армії.
Це свято увібрало в себе багаті і славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Боронити Батьківщину, пам'ять пращурів, Богом даний край, де живуть українці - основна ціль синів та дочок України, які вважають своїм святим обов’язком захищати свою країну. Крім того, у День захисника України вшановують пам'ять та віддають пошану тим, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності.
Тернистим був шлях до волі. За неї боролися ті, хто є гордістю нашого народу – запорізьке козацтво, січові стрільці, військові УПА, а з недавній пір – захисники Вітчизни, які відстоюють незалежність і територіальну цілісність Україні на Сході у боротьбі з російським агресором.
Сьогодні молоде та старше покоління готове до подвигів та звитяг заради майбутнього Української незалежної держави. Вказане неодноразово доведено нашим військом під час збройної агресії Російської Федерації на Сході України та можна з упевненістю казати про те, що українська нація незламна та готова до боротьби за свою ідентичність.
Україна пишається своїми патріотами, пам'ять про них навічно залишиться прикладом щирої любові до України в наших серцях і думках. В це національне свято ми як ніколи повинні бути разом та пліч-о-пліч захищати нашу Батьківщину від будь-яких зазіхань з боку внутрішніх та зовнішніх ворогів. Низький уклін захисникам рідної землі, які наразі відстоюють її незалежність.
Слава Україні!
татьянаc
 
Повідомлення: 1
Зареєстрований: 12 жовт 2020, 15:29 
 


Повернутися в Новости Днепропетровска

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 0


Україна Єдина!