Звернення селян Павлоградського району Дніпропетровської обл

Днепропетровск. Новости Днепропетровска и области

Звернення селян Павлоградського району Дніпропетровської обл

Повідомлення Фермер » 10 жовт 2017, 09:48

Шановні земляки! Від імені селян, фермерів та пересічних мешканців Дніпропетровської області звертаємось до Вас з проханням захистити нас, працьовите населення від набридливих візитів народного депутата України Олександри Кужель з «Батьківщини».
Нещодавно нам стало відомо, що вказана пані, маючи неабиякий негативний послужний список «здобутків» в політиці, які протирічать совісті, честі та здоровому глузду, на наші з вами гроші, цинічно вкрадені Юлією Тимошенко, влаштовує гастролі Дніпропетровщиною. І ось, 10 жовтня до нас в Межівський та Павлоградський райони з метою підкупу виборців та інших задіяних у перегонах учасників кампанії з виборів голів і депутатів об'єднаних територіальних громад, які відбудуться восени цього року, планує завітати саме «права рука» лідерки «БЮТ», прокремлівської «газової принцеси» - Олександра Кужель.
Ширятся чутки, що «народний» депутат від пройдисвітської партії «БЮТ» приїздить з шаленою сумою грошей на руках, намагаючись перекупити членів виборчих комісій або віддячити хабарами за реєстрацію «двійників-клонів» для майбутніх фальсифікацій виборчого процесу та його результатів. Ні для кого не секрет, що вказівки з цього приводу вона отримала від емісару «п'ятої колони» та не побоїмось цієї фрази (нехай нас пробачать читачі) - підстаркуватої «політичної хвойди», лідерки ВО «Батьківщина» - Ю. Тимошенко.
Достеменно відомо, що раніше Кужель і в інших регіонах України займалася подібними авантюрами та злочинами, проте на сьогодні, мова йде про наш дім, нашу Дніпропетровську область і ми не можемо стояти осторонь, бо знаємо, наскільки важливо в нинішніх умовах зробити вірний вибір та захистити кожний голос виборця, бо біда стукає в наші двері!
Замість того, щоб працювати над законопроектами та покращувати життя людей, Кужель кочує по країні і намагається фактично зірвати виборчий процес, підштовхуючи людей до злочину, пропонуючи гроші! Воно і зрозуміло, що врешті решт відповідати та страждати будуть люди, а панянка з Києва не погребує прикритися недоторканістю, в разі якщо її «візьмуть за дуну».
Нас вже задовбало те, що ця політична сила не дає народу вільно дихати. На нашу голову, область вже наповнена політичними «елітами» від «БЮТ» по типу феодалів Хорішок, нацмена Куюмчана з татком та легендарної тітоньки-корупціонерки Антоніни Ульяхіної. І це тільки верхівка айсбергу під назвою «БЮТ», а скільки ж ще лайна знаходиться під водою? Страшно подумати, бо вони не гребують нічим, бо у них все – бандити, влада, зброя, земля.
Досить!!! Хочемо зазначити, що нам такі візити не потрібні, а Кужель та її поплічників ми будемо нещадно критикувати, лаяти та гнати, як ту оскаженілу, блохасту собаку. Шановне панство! Долучайтесь до нашої ініціативи та ставайте на захист наших законних прав обирати та бути обраними чесним та прозорим шляхом.
Нехай приїздить, то й добре, зустрінемо відповідним чином. Лайна від худоби вдосталь, гнилих помідорів вистачить, зеленка в аптечці у кожного є з запасом, тухлих яєць по селу назбираємо. Хай відчує на собі, як будуть пахнути та виглядати її столичні аксесуари після відвідувань наших сіл та зустрічей з місцевими мешканцями. Ми люди не горді, заради цього можна і на роботу до пана Хорішка з пару днів не походити, тільки щоб зустріти «дорогу гостю» та поставити на місце столичну вискочку з лав злочинної політичної банди Тимошенко.
Фермер
 
Повідомлення: 1
Зареєстрований: 10 жовт 2017, 09:45
  • Похожие темы
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутися в Новости Днепропетровска

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 2


анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки