Комп’ютеризація дитячих лікарень у твоїх руках

Благотворительность, помощь детям, SOS

Комп’ютеризація дитячих лікарень у твоїх руках

Повідомлення БФ Відкриті долоні » 21 груд 2017, 20:30

Допоможіть зібрати кошти для закупівлі комп’ютерів та МФУ, які будуть працювати в ординаторських відділеннях пульмонології дитячих лікарень Києва, Дніпра і Харкова

Зображення

Гарний спеціаліст і швидка робота без комп’ютера? Сьогодні? Серйозно? Для того, аби лікар міг працювати, йому потрібно читати про нові розробки та досвід колег і мати можливість швидко "загуглити" необхідну інформацію, а також синхронізувати сучасне медичне обладнання, організувати відео консультацію… Але в ординаторських більшості дитячих лікарень немає не лише Інтернету, а й робочих комп’ютерів. Хтось з лікарів приносить особистий ноутбук, хтось продовжує працювати "в минулому столітті". Баста. Хочемо "медицину майбутнього"? Давайте наблизимо її, ти можеш зробити це прямо зараз.

У цьому проекті наша задача закупити комп’ютери та МФУ, які будуть працювати в ординаторських відділеннях пульмонології дитячих лікарень Києва, Дніпра і Харкова. Ними зможе користуватись весь медичний персонал відділення, зможуть підходити із терміновими питаннями батьки пацієнтів. І медичні виписки можна буде не від руки писати, надрукувати – і їх зможе прочитати хтось іще, не лише лікуючий лікар. І в лікарів менше часу йтиме на паперові справи, а більше – безпосередньо на пацієнтів. Або на відпочинок. Ви знаєте, що лікарі-фанатики приходять на роботу у свої вихідні, засиджуються до ночі, не помічають свят? Нам пощастило, ми знаємо багато таких лікарів, кому не байдуже, хто працює не "від дзвінка до дзвінка" і не "за вдячність". І ми хочемо, щоб їм працювалось зручніше. І щоб в них стали ще кращі результати.

Щоб приєднатись до збору коштів перейди сюди: https://ubb.org.ua/uk/project/3571/

Наявність елементарної комп’ютерної техніки під рукою – умова просто обов’язкова. Давайте зробимо так, аби це здійснилося вже зараз!
БФ Відкриті долоні
 
Повідомлення: 2
Зареєстрований: 21 груд 2017, 20:25

Повернутися в Благотворительность

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 0


анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки