Поділ боргів за опалення між спадкоємцями

Как защитить свои права, юридическая практика, вопросы, консультации

Поділ боргів за опалення між спадкоємцями

Повідомлення uliss » 30 жовт 2017, 08:33

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка у такій справі:

Є спадкова квартира у рівних долях на двох спадкоємців.
Спадкоємець №1 оформив свою половину і є право власності, а Спадкоємець №2 лише написав заяву про прийняття спадщини і далі діло не пішло.
Зареєстрований у квартирі лише Спадкоємець №2, ключі теж у нього. Спадкоємець №1 там не зареєстрований, ніколи не проживав і навіть доступу до квартири не має.
Особові рахунки для сплати комунальних послуг відкриті на Спадкоємця №2, Спадкоємцю №1 у відкритті окремих рахунків на нього (поділ рахунків) – відмовили.

Питання: у разі виникнення боргів за централізоване опалення з т.з. закону відповідальність за 100% боргів з опалення у даній ситуації лежить на Спадкоємцеві №1 , не дивлячись на те, що його там лише 1/2 квартири? Чи по 50% (або солідарно) на обох спадкоємцях?
uliss
 
Повідомлення: 1
Зареєстрований: 30 жовт 2017, 08:32Повідомлення Nata93 » 17 лист 2017, 11:08

Здравствуйте, по всем правам которые касаются наследства лучше всего обратиться к юристу. Я знаю что этими вопросами занимается юрист Тарасова Марина Сергеевна, у нее большой опыт в этих делах. Мы тоже к ней обращались, до суда правда дело не дошло, но консультацию она нам предоставила очень хорошую. Как с ней связать можете узнать здесь http://tarasova.top/
BTL услуги в Киеве от рекламного агентства Vladpromo - эфективная реклама для Вашего бизнеса. Раздача листовок в Киеве https://vladpromo.com.ua/razdacha-listovok-rasprostranenie-flaerov
Аватара користувача
Nata93
 
Повідомлення: 239
Зареєстрований: 15 груд 2016, 14:44

  • Похожие темы
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутися в Юридический форум

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 0


анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки