УВАГА ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ!

Днепропетровск. Новости Днепропетровска и области

УВАГА ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ!

Повідомлення STOP » 06 лист 2017, 19:34

Шановна громада! До міста Дніпро має завітати відома політична аферистка, «газова королева» Юлія Тимошенко.
На цей раз вона та її прислужники, з фракції «Батьківщина», які вже пакують валізи та виїжджають до Дніпра, мають на меті черговий раз вчинити наругу над правосуддям, здійснювати тиск на суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, задля узаконення своїх фальсифікацій на виборах до ОТГ.
Юля зі своїм кодлом розуміють, що земля горить у неї під ногами, вимагатиме від колегії суддів відмінити рішення Синельниківського районного суду. Можливо хтось ще не знає, але 3 листопада Синельниківський райсуд прийняв єдино можливе та законне рішення, яким скасував постанову Зайцівської виборчої комісії, підкупленої Хорішком -Юліним спонсором та аграрним магнатом, не допустивши його до кормушки і не давши деребанити гроші громади на посту її Голови.
Водночас, псевдообранець-феодал з Юлею не хочуть визнати свою поразку, намагаються нас зламати через коліно, підкупити суд або налякати тітушками та власними пиками.
Саме 7 листопада, за командою Тимошенко, уся її депутатська братія, яка годується з її долонь, прикриваючись мандатами та недоторканністю, буде блокувати роботу цього закладу і перешкоджати законній роботі суддів. Ці пройдисвіти не зупиняться ні перед чим, тому будьте готові будь-яких провокацій.
Закликаємо Вас захистити своє право на вільний вибір! Прийди об 11:00 до будівлі Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду (пр. Слобожанський, 29) та не дай злодіям-популістам в черговий раз незаконно отримати владу!

Актив оргкомітету руху «Проти свавілля Ю.Тимошенко»
STOP
 
Повідомлення: 1
Зареєстрований: 06 лист 2017, 19:33
  • Похожие темы
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутися в Новости Днепропетровска

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 2


анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки