Американці, відкрийте очі, Вас найоб…….. - Днепропетровский форум

Американці, відкрийте очі, Вас найоб……..

Днепропетровск. Новости Днепропетровска и области

Американці, відкрийте очі, Вас найоб……..

Повідомлення горожанин » 15 січ 2018, 09:37

Після революції гідності, яку організували та провели в Україні американці, ми повинні були жити як в усіх цивілізованих європейських країнах. Америка з Європою щороку виділяє нашій державі величезні кошти, а українці в свою чергу обіцяють провести в Україні величезні реформи. Як ми з

Вами пам’ятаємо, наша держава в першу чергу реформувала стару міліцію на нову поліцію, створила різні антикорупційні відомства. Можливо, на перший погляд, наша з Вами влада робить правильні кроки в цьому напрямку, але це лише фікція від нашого президента та його оточення. Я не буду довго розповідати, а тим паче писати, чому я прийшов до таких висновків. Я просто Вам пропоную взяти слухавку та зателефонувати, наприклад, до поліції та повідомити про те, що у Вас начальник земельних ресурсів м. Новомосковська Віктор Чорний вимагає хабара. В свою чергу поліція Вам дасть відповідь, що потрібно прийти написати заяву, підготувати та принести докази, потім вони розглянуть заяву з доказами та дадуть відповідь, якщо Ви запропонуєте взяти його на гарячому з фіксацією відеозйомкою. Вам дадуть відповідь: «Не заважайте працювати і менше дивіться американського кіно». Теж саме з Вами трапиться, якщо Ви зателефонуєте на гарячу лінію Служби Безпеки України. Приблизно таку ж відповідь і запитання Ви почуєте від них.

Новомосковський земельник ділок Віктор Чорний

Також вони ще додадуть: «А Ви намагалися домовитись з ним без хабара або зменшити його?» Стосовно антикорупційних відомств, то вони зовсім не відповідають на телефонні дзвінки, а якщо пишеш листа, то він не доходить до заданого адресату. Після такого експерименту та тотальної корупції в Новомосковську Дніпропетровської області та в цілому в Україні з’являється запитання до наших так званих кураторів з Америки та Європи: навіщо Ви в нашій державі проводили чергову революцію та навіщо виділяєте величезні кошти на реформи тим, хто Вас відверто найоб……. Ви що, наші любі друзі, не бачите, що Ваші гроші Порошенко та його оточення відверто крадуть?!

Може, я і емоційно написав, прошу мене пробачити, але я написав правдиво, і це можна з легкістю перевірити. Хотілось би мені написати «Слава Україні!», але з таким президентом та його оточенням, які роблять псевдо реформи, Україна процвітати не буде.

http://patriot.dp.ua/amerikantsi-vidkri ... vas-najob/
Додаткові файли

Виктор Черный.jpg [ 7.17 КБ | Переглядів: 183 ]

горожанин
 
Повідомлення: 482
Зареєстрований: 02 груд 2012, 11:58Повернутися в Новости Днепропетровска

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 2


анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки