Предсвадебная суета - Днепропетровский форум

Предсвадебная суета

Про всё, о чём хочется поговорить

Предсвадебная суета

Повідомлення BarKuda » 11 лют 2018, 00:55

Как поднять себе самооценку перед свадьбой? Как только подумаю о ней,сразу бросает в холодный пот! Что придаст уверенность?
BarKuda

Повідомлення: 56
Зареєстрований: 14 лист 2017, 01:46

Повідомлення epicoops » 11 лют 2018, 00:57

да тут и бояться неечего, не экзамен же вы сдаете! Все пройдет.верьте в себя!
epicoops

Повідомлення: 40
Зареєстрований: 14 лист 2017, 20:52

Предсвадебная суета

Повідомлення Ксю » 12 лют 2018, 16:40

Мне самооценку поднимает мой внешний вид! К примеру я себя чувствовала королевой благодаря платью свадебному! Покупала свадебное платье в Киеве http://www.nevesta.ua/home.html?mode=sa ... iaferrucci . У них шикарный ассортимент , более 300 платьев в наличии, шьют по индивидуальным меркам и большой выбор ваты ручной работы! Разве не рай для будущих невест?! Посмотрите и вы, уверена не останетесь равнодушной!
Вперед и только вперед,дорогу осилит идущий!
Ксю

Повідомлення: 14
Зареєстрований: 20 жовт 2017, 16:27

Повідомлення НатальяНаталья » 12 лют 2018, 17:43

Это Ваш день! Не думайте о других и их мнении. Это все неважно. Для Вашего будущего мужа Вы - самая красивая.
НатальяНаталья

Повідомлення: 63
Зареєстрований: 30 лист 2016, 14:58

Повідомлення rusya » 17 лют 2018, 20:04

Ви подумайте про те, що чекає вас далі. Адже весілля - це свято.Свято з музикою, танцями, подарунками. Хто-небудь та подарує щось дороге й корисне, накшталт пральної машини Електролюкс https://comfy.ua/wash-machines/brand__electrolux/ Мені як подарували на весілля таку машину з вертикальною загрузкою, досі при кожному пранні згадую, особливо, коли дістаю з машини випрану білизну. Ну, в сенсі, що в людей нормальні - фронтальні, відкрив, спокійно переклав білизну, а не тягнеш її знизу, а вона вся переплуталася, збилася в один клубок. Скоро на руках м'язи будуть як в чоловіка.

Зображення
rusya

Повідомлення: 1
Зареєстрований: 12 лют 2018, 23:08

Повернутися в Общий форум

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 0

анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки