Проверка. Инструкция для секретаря.

Как защитить свои права, юридическая практика, вопросы, консультации

Проверка. Инструкция для секретаря.

Повідомлення Седьмая » 02 лист 2012, 09:56

(Передбачається, що Журнал реєстрації перевірок знаходиться у секретаря)

Секретар, у разі відсутності охорони, дізнається першим про візит працівників контролюючого (правоохоронного) органу на підприємство.

Основним завданням цього співробітника стає максимально чітко, оперативно, з підвищеною увагою і відповідальністю доводити до відома необхідну інформацію відповідним підрозділам підприємства, а також виконувати окремі доручення директора, пов’язані з відвідуванням перевіряючих.

1. Вимагати пред’явити службові посвідчення у кожного з відвідувачів і звірити їх обличчя з фотографіями в посвідченнях.

При відмові - викликати міліцію за телефоном 102. Підстава - відсутність упевненості в тому, що вони є тими, за кого себе видають.

2. Переписати все, що вказано в службових посвідченнях (серія, номер посвідчення, П. І. Б., звання, посада, орган, що представляється, дата видачі, термін дії), на окремий аркуш паперу.

При відмові перевіряючих надати можливість переписати дані посвідчень викликати міліцію з тих же причин (відсутність упевненості в тому, що вони є тими, за кого себе видають).

3. Вимагати пред’явити направлення на перевірку.

Перевірити:

відповідність вказаних в направленні посад, звань і прізвищ уповноважених на проведення перевірки працівників органів внутрішніх справ посадам, званням і прізвищам тих, хто фактично прибув;
наявність підпису керівника підрозділу міліції;
наявність печатки органу міліції.

4. Зафіксувати отриману інформацію на окремому аркуші паперу.

5. Доповісти директору про факт прибуття працівників правоохоронних органів та їх кількість.

6. Сповістити відповідні підрозділи підприємства (бухгалтерія, відділ продажу і т. д.) про факт прибуття працівників податкової інспекції та їх кількість.

7. Запросити юриста підприємства до директора.

8. Якщо на підприємстві є охорона, прийняти від поста охорони і передати директору Журнал реєстрації перевірок і аркуш з переписаними даними службових посвідчень працівників податкової інспекції, що прийшли.

9. Чекати вказівок директора. При отриманні дозволу директора допустити перевіряючих на територію підприємства, передати вказівку на пост охорони про допущення працівників податкової інспекції на територію підприємства.

10. Зустріти працівників податкової інспекції (податкової міліції), яких супроводжує охоронець, біля входу до кімнати переговорів і контролювати їхні дії до появи в кімнаті переговорів директора і юриста.

ЗАГАЛЬНЕ ПРАВИЛО

Діяти треба за інструкцією. Самостійне прийняття рішень працівниками виключено. Всі рішення приймає тільки директор підприємства. Перебуваючи на робочому місці, співробітник підприємства виконує тільки вказівки директора, а не працівників контролюючих органів.

Якщо Ви не знаєте, що робити і як діяти, щоб не зашкодити собі і підприємству, треба йти в “глухий захист”:

припинити спілкування;
не видавати ніяких документів;
не підписувати ніяких документів;
не залишати робочого місця навіть на вимогу перевіряючих;
чекати вказівок директора.
Благотворительный фонд помощи стране "Крылья Феникса"

Pacta sunt servanda.
Никогда ничего не просите! Сами предложат и сами все дадут.
Аватара користувача
Седьмая
 
Повідомлення: 969
Зареєстрований: 20 лист 2009, 23:10
Звідки: та отсюда

Повернутися в Юридический форум

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 1


анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки