Каким материалом застелить пол?

Рецепты и тонкости уютного дома

Повідомлення Ilana » 19 вер 2018, 10:41

Avrelia писав(ла):
Ilana писав(ла):Власники підлоги з ламінатом, відгукніться! Як Ви за ним доглядаєте?

У нас дома ламинат, мы для него специально купили пылесос с нужными насадками. Пылесос лишнюю воду не оставляет при влажной уборке и не царапает поверхность.

Підлога не псується? Що за пилосос?
Ilana

Повідомлення: 9
Зареєстрований: 14 вер 2018, 13:04

Повідомлення Ilana » 19 вер 2018, 10:42

vladlena666 писав(ла):
Ilana писав(ла):Власники підлоги з ламінатом, відгукніться! Як Ви за ним доглядаєте?

аналогично,так же ухаживаю пылесосом.Очень нравится и паркет не портится!

Який у Вас пилосос? Миючий чи для сухого прибирання?
Ilana

Повідомлення Avrelia » 19 вер 2018, 13:41

Ilana писав(ла):
Avrelia писав(ла):

У нас дома ламинат, мы для него специально купили пылесос с нужными насадками. Пылесос лишнюю воду не оставляет при влажной уборке и не царапает поверхность.

Підлога не псується? Що за пилосос?

А чего портится? Пылесос Томас, модель для ламината и паркета, если интересно, я немного позже посмотрю точное название. Качество уборки отличное и как бонус - свежий воздух благодаря аквабоксу!
Avrelia

Повідомлення: 8
Зареєстрований: 18 вер 2018, 13:38

Повідомлення Ilana » 19 вер 2018, 14:01

Avrelia писав(ла):А чего портится? Пылесос Томас, модель для ламината и паркета, если интересно, я немного позже посмотрю точное название. Качество уборки отличное и как бонус - свежий воздух благодаря аквабоксу!

Подивіться,будь ласка, модель. І що входить до комплекту пилососа?
Ilana

Повідомлення Avrelia » 20 вер 2018, 23:38

Ilana писав(ла):
Avrelia писав(ла):А чего портится? Пылесос Томас, модель для ламината и паркета, если интересно, я немного позже посмотрю точное название. Качество уборки отличное и как бонус - свежий воздух благодаря аквабоксу!

Подивіться,будь ласка, модель. І що входить до комплекту пилососа?

Модель THOMAS ALLERGY & FAMILY. Комплектацию в итернете ожно посмотреть)) Но для меня самыми полезными оказалась турбощетка и насадка для мойки паркета.
Avrelia

Повідомлення Ilana » 21 вер 2018, 09:09

Дякую) Тяжко його мити взагалі? Чи є якийсь запах сторонній? Чула, що як запрілим може "пахнути" в таких пилососах.
Ilana

Повідомлення Avrelia » 24 вер 2018, 15:33

Ilana писав(ла):Дякую) Тяжко його мити взагалі? Чи є якийсь запах сторонній? Чула, що як запрілим може "пахнути" в таких пилососах.

Мыть абсолютно просто - нужно вылить грязную воду и промыть под краном. Я трачу на это минут 10 после уборки. Запаха нет, наоборот после уборки свежо и приятно! А что б не было запрелого запаха, надо просто не оставлять пылесос грязным, а мыть сразу.
Avrelia

Повідомлення vladlena666 » 25 вер 2018, 08:15

Який у Вас пилосос? Миючий чи для сухого прибирання?[/quote]
пылесос моющий Томас паркет престиж
vladlena666

Повідомлення: 2
Зареєстрований: 18 вер 2018, 16:55

Повідомлення Ilana » 27 жовт 2018, 20:54

Avrelia писав(ла):
Ilana писав(ла):Дякую) Тяжко його мити взагалі? Чи є якийсь запах сторонній? Чула, що як запрілим може "пахнути" в таких пилососах.

Мыть абсолютно просто - нужно вылить грязную воду и промыть под краном. Я трачу на это минут 10 после уборки. Запаха нет, наоборот после уборки свежо и приятно! А что б не было запрелого запаха, надо просто не оставлять пылесос грязным, а мыть сразу.

Переглянула цю модель. Там справді є ще мішок? Ви вже ним користувалися?
Ilana

Повідомлення Avrelia » 29 жовт 2018, 23:44

Ilana писав(ла):
Avrelia писав(ла):

Переглянула цю модель. Там справді є ще мішок? Ви вже ним користувалися?

Да, мешок в комплекте, я его использовала всего несколько раз. Мне, если честно, больше с акавабоксом убирать нравится, воздух свежее. Но с мешком быстрее, не нужно потом ничего мыть. Так что пылесос универсальный и для быстрой и для генералки подходит))))
Avrelia

Повідомлення Ilana » 30 жовт 2018, 10:36

Avrelia писав(ла):Да, мешок в комплекте, я его использовала всего несколько раз. Мне, если честно, больше с акавабоксом убирать нравится, воздух свежее. Но с мешком быстрее, не нужно потом ничего мыть. Так что пылесос универсальный и для быстрой и для генералки подходит))))

Я вибачаюсь,що стільки Вам запитань, дуже хочеться купити якісний пилосос.
Ви купляли вже фільтри до нього? Багато треба міняти?
Ilana

Повідомлення Avrelia » 30 жовт 2018, 11:07

Ilana писав(ла):
Avrelia писав(ла):Да, мешок в комплекте, я его использовала всего несколько раз. Мне, если честно, больше с акавабоксом убирать нравится, воздух свежее. Но с мешком быстрее, не нужно потом ничего мыть. Так что пылесос универсальный и для быстрой и для генералки подходит))))

Я вибачаюсь,що стільки Вам запитань, дуже хочеться купити якісний пилосос.
Ви купляли вже фільтри до нього? Багато треба міняти?

Нет, фильтр мы еще не меняли, мы своим пылесосом не так давно пользуемся. По инструкции нужно менять раз в 1 год. Удобно, что эти фильтры после уборки можно помыть, да и продаются они везде, так что думаю, проблем с заменой не возникнет.
Avrelia

Повідомлення Ilana » 30 жовт 2018, 12:31

Avrelia писав(ла):Нет, фильтр мы еще не меняли, мы своим пылесосом не так давно пользуемся. По инструкции нужно менять раз в 1 год. Удобно, что эти фильтры после уборки можно помыть, да и продаются они везде, так что думаю, проблем с заменой не возникнет.

ціна на фільтри дуже кусається?
Ilana

Повідомлення Iva_111 » 30 жовт 2018, 23:18

Я б все таки віддала перевагу дерев'яному полу, не знаю, чому не долюблюю ламінат хоча в мене його ніколи не було. Довго жила за кордоном, там поли у всіх були керамічні або з штучного каменю, типу під мармур. Кераміка дуже подобається. Доречі, у них на полу завжди є каналізаційні стоки для води, які закриваються кришечками й ховаються під ковриком. Розміщені у санвузлах, інколи ще додаткові, близько до кухні або ванної. Це дуже класна річ, дивно, що в нас не роблять, поли можна мити, просто виливаючи воду й зганяючи її резиновою шваброю. Залиті сусіди - такого поняття навіть не знають. Можна хоч весь день лити воду на підлогу у ванній. :-:ok:-:
Iva_111

Повідомлення: 11
Зареєстрований: 12 жовт 2018, 17:18

Повідомлення Avrelia » 03 лист 2018, 16:12

Ilana писав(ла):
Avrelia писав(ла):Нет, фильтр мы еще не меняли, мы своим пылесосом не так давно пользуемся. По инструкции нужно менять раз в 1 год. Удобно, что эти фильтры после уборки можно помыть, да и продаются они везде, так что думаю, проблем с заменой не возникнет.

ціна на фільтри дуже кусається?

Цена абсолютно нормальная, а учитывая, что менять их нужно всего раз в год, то совсем не дорого выходит.
Avrelia

Повідомлення Ilana » 06 лист 2018, 15:23

Iva_111 писав(ла):Я б все таки віддала перевагу дерев'яному полу, не знаю, чому не долюблюю ламінат хоча в мене його ніколи не було. Довго жила за кордоном, там поли у всіх були керамічні або з штучного каменю, типу під мармур. Кераміка дуже подобається. Доречі, у них на полу завжди є каналізаційні стоки для води, які закриваються кришечками й ховаються під ковриком. Розміщені у санвузлах, інколи ще додаткові, близько до кухні або ванної. Це дуже класна річ, дивно, що в нас не роблять, поли можна мити, просто виливаючи воду й зганяючи її резиновою шваброю. Залиті сусіди - такого поняття навіть не знають. Можна хоч весь день лити воду на підлогу у ванній. :-:ok:-:

Мабудь, дерев"янна підлога не для мене, не дуже приємні спогади. Хіба що паркет и то боюся, що дороге покриття швидко вологи може набрати
Ilana

Повідомлення AlevtinaIvanovna » 15 січ 2019, 08:41

Скажите пожалуйста а есть какие либо альтернативы?
AlevtinaIvanovna

Повідомлення: 125
Зареєстрований: 04 груд 2016, 11:54

Повідомлення Xabara75 » 15 січ 2019, 08:55

Первый раз про это слышу если честно.
Xabara75

Повідомлення: 176
Зареєстрований: 04 груд 2016, 12:13

Пред.

Повернутися в Домохозяйство

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 0