Днепропетровский форум - Реєстрація

Реєструючись на конфренції «Днепропетровский форум» (надалі «ми», «наш», «Днепропетровский форум», «http://dnepr-forum.com»), ви підтверджуєте свою згоду з наступними умовами. Якщо ви не згодні з ними, будь ласка, не заходьте і не користуйтесь форумами «Днепропетровский форум». Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли і зробимо все можливе, щоб проінформувати вас про це, однак з вашої сторони було б розумно переглядати періодично цей текст на предмет змін, оскільки користування конференцією «Днепропетровский форум» після оновлення/виправлення умов користування означає вашу згоду з ними.

Наші форуми працюють на базі програмного забезпечення для створення конференцій phpBB (надалі «вони», «програмне забезпечення phpBB», «www.phpbb.com», «phpBB Group», «phpBB Teams»), випущеного за ліцензією «General Public License» (надалі «GPL»). Завантажити його можна за адресою www.phpbb.com. Обмеження ліцензії GPL для програмного забезпечення phpBB суворо пов'язані з організацією і підтримкою інтернет-конференцій і phpBB Group не несе відповідальності за те, що забороняється адміністрацією конференції визначає в якості допустимого вмісту та/або поведінки в них. За додатковою інформацією про phpBB звертайтеся за адресою http://www.phpbb.com/.

Ви погоджуєтесь не розміщувати образливих, загрозливих, наклепницьких повідомлень, порнографічних повідомлень, закликів до національної ворожнечі і інших повідомлень, які можуть порушувати закони вашої країни, країни, яка надає послуги хостингу для форуму «Днепропетровский форум» чи міжнародне право. Спроби розміщення таких повідомлень можуть привести до вашого негайного відключення від конференції, при цьому ваш провайдер буде поставлено до відома, якщо ми будемо вважати це за потрібне. IP-адреси усіх повідомлень зберігаються для можливості проведення такої політики. Ви погоджуєтеся з тим, що адміністратори конференції «Днепропетровский форум» мають право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яку тему в будь-який час на свій розсуд. Як користувач ви згодні з тим, що введена Вами інформація буде зберігатися в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без вашої згоди, ні адміністрація конференції «Днепропетровский форум», ні phpBB Group не може бути відповідальна за дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.

 

анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки