Заробіток у всіх соцмережах !

товары, услуги, сервисы

Заробіток у всіх соцмережах !

Повідомлення Smmok » 05 вер 2015, 17:21

SMMOK - зручний і ефективний інструмент для проведення рекламних кампаній в соціальних мережах. Мета проекту полягає в тому, щоб створити максимально взаємовигідні умови для замовника і виконавця , тим самим дати можливість виконавцям заробляти, а замовникам мати якісну рекламу за лояльними цінами .

Кількість користувачів регулярно додається за рахунок переходів з різнопрофільних веб - сторінок інтернету , це дає замовнику досить розширену аудиторію за інтересами.

У сервісі сайту передбачена партнерська програма , інформація про яку передається від одних користувачів соціальної мережі до інших, вона сприймається як дружня порада чи рекомендація , заснована на особистому досвіді.

За допомогою SMMOK замовники при мінімальних витратах мають можливість регулювати свою рекламну компанію , вибрати потрібну їм аудиторію по фільтрам. При цьому вони можуть розраховувати на реальних людей (виконавців) завдяки сучасному анти- бот захисті, а також відстежувати виконання замовлення в реальному часі.

За допомогою SMMOk забезпечується ідеальна взаємодія між замовниками реклами та її безпосередніми виконавцями - учасниками соцмережі.
Реєстрація:
Вконтакте
Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Google+
Одноклассники

Звертайтеся з питань в скайп : tibeg_kiev
Всім дякую за увагу .
Smmok
 
Повідомлення: 1
Зареєстрований: 05 вер 2015, 17:09
  • Похожие темы
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутися в Объявления, реклама

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 1


анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки