Розумний чайник

Про всё, о чём хочется поговорить

Розумний чайник

Повідомлення Irina91 » 01 січ 2018, 20:47

Хто знає, де б придбати смарт-чайник. Вимог великих я не ставлю, щось подібне до скороварки. Ввечері залила воду, вкоючила час і температуру. А вранці проснулась - ось тобі кип'яточок. Ну і ціна розумна.
Irina91

Повідомлення: 2
Зареєстрований: 01 січ 2018, 20:35

Повідомлення Nomanez » 15 січ 2018, 01:25

У меня электрический чайник Kenwood SJM028 стоит, но не знаю, разумная это цена для вас или нет ) Вот бы микроволновку такую сделали. Проснулся утром, а там завтрак уже подогретый лежит )) Пока пользуемся Bosch BFR 634GB1 comfy.ua/microwave-oven/brand__bosch__tip_svch__vstraivaemaja/ Отличная кстати печь )
Зображення
Nomanez

Повідомлення: 1
Зареєстрований: 15 січ 2018, 01:15

Розумний чайник

Повідомлення sasale » 17 січ 2018, 09:42

Irina91 писав(ла):Хто знає, де б придбати смарт-чайник. Вимог великих я не ставлю, щось подібне до скороварки. Ввечері залила воду, вкоючила час і температуру. А вранці проснулась - ось тобі кип'яточок. Ну і ціна розумна.

Я выключить забываю
три к носу
sasale

Повідомлення: 8
Зареєстрований: 17 січ 2018, 09:29

Повідомлення Dolly » 19 січ 2018, 20:08

Хорошее изобретение :-):
Dolly

Повідомлення: 5
Зареєстрований: 19 січ 2018, 19:59

Повідомлення Stag » 22 січ 2018, 01:58

Можно использовать обычный чайник, но через "умную" розетку. Названия точно не помню, но применять можно как угодно, не только для чайника, правда на ночь выключатель на чайнике придется включить.
Stag

Повідомлення: 18
Зареєстрований: 15 січ 2018, 02:29

Розумний чайник

Повідомлення mimimi » 22 жовт 2018, 21:31

Irina91 писав(ла):Хто знає, де б придбати смарт-чайник. Вимог великих я не ставлю, щось подібне до скороварки. Ввечері залила воду, вкоючила час і температуру. А вранці проснулась - ось тобі кип'яточок. Ну і ціна розумна.

А в КОМФИ их не продают?
mimimi

Повідомлення: 29
Зареєстрований: 26 квіт 2018, 18:24

Повідомлення mimimi » 22 жовт 2018, 21:32

Stag писав(ла):Можно использовать обычный чайник, но через "умную" розетку. Названия точно не помню, но применять можно как угодно, не только для чайника, правда на ночь выключатель на чайнике придется включить.

То есть можно не покупать умный чайник, а просто купить умную розетку? Я правильно поняла?
mimimi

Повідомлення: 29
Зареєстрований: 26 квіт 2018, 18:24

Розумний чайник

Повідомлення Violetta_ » 23 жовт 2018, 12:37

Я бы не советовала смарт покупать, так как это бесполезно потраченные деньги.

Лучше купите обычный электрочайник https://www.aks.ua/catalog/yelektrochainik/ в АКСе, он и прослужит дольше и в использовании гораздо проще.
Violetta_

Повідомлення: 44
Зареєстрований: 26 квіт 2018, 18:18

Розумний чайник

Повідомлення afindol » 13 лют 2019, 19:47

И меня интересует вопрос покупки чайника которым можно управлять с помощью смартфона, не видали таких?
afindol

Повідомлення: 17
Зареєстрований: 16 трав 2018, 10:40

Розумний чайник

Повідомлення mikol » 13 лют 2019, 19:50

afindol писав(ла):

И меня интересует вопрос покупки чайника которым можно управлять с помощью смартфона, не видали таких?

Я вот недавно смотрела обзоры по чайникам, так как и сама себе ищу хороший, качественный чайник, так вот там вспоминали об умных чайниках которыми и смартфоном управлять можно, вот кстати то видео. Можете посмотреть раз вас интересует данный вопрос.
mikol

Повідомлення: 3
Зареєстрований: 12 лют 2019, 13:03

Повернутися в Общий форум

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 6

анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки