Годування сумiшами

Всё о наших детях, лечение, уход, обучение и воспитание детей

Годування сумiшами

Повідомлення Natali888 » 28 бер 2018, 13:14

Потрібна порада і досвід! Які суміші зараз краще і хто якими на даний момент годує? Вже втомилася від вічних висипів і лікар толком теж нічого не може порадити!
Natali888

Повідомлення: 2
Зареєстрований: 28 бер 2018, 12:44

Повідомлення Katy89 » 28 бер 2018, 18:30

Як я вас розумію((( така ж ситуація.... послухаю, може і мені щось придатися))
Katy89

Зареєстрований: 28 бер 2018, 12:48

Годування сумiшами

Повідомлення Olga77 » 29 бер 2018, 19:48

У мене подружки з малюками користуються різними сумішами, і я ось теж шукала оптимальний варіант для свого малюка. Надивившись на подружкиных малих я вирішила не експериментувати на своєму, а спочатку розібратися у всіх цих сумішах! Перечитала і переглянула дуже багато, скажу чесно, спочатку аж розгубилася... Потім зрозуміла, що потрібно шукати якісну, але не спробувавши не зрозумієш, що підходить, а що ні. І мені дуже повезло, моя мама принесла мені суміш фрісо ось таку https://friso.com.ua/ вона нам дуже навіть підійшла! Дитина став відмінно і регулярно ходити в туалет, з'явився апетит, зникли висипання,так як його постійно сипало, і завжди у відмінному настрої! Я раджу і вам спробувати її. Дуже важливо, щоб наші дітки їли тільки якісну їжу!
Olga77

Зареєстрований: 28 бер 2018, 12:52

Годування сумiшами

Повідомлення melovika » 08 трав 2018, 21:20

Natali888 писав(ла):Потрібна порада і досвід! Які суміші зараз краще і хто якими на даний момент годує? Вже втомилася від вічних висипів і лікар толком теж нічого не може порадити!

я своего малыша кормила нутрилоном - никаких проблем. И вес хорошо набирал. и не было ни запоров ни аллергий. Смесь хорошая - рекомендую
melovika

Повідомлення: 11
Зареєстрований: 16 бер 2018, 15:19

Повідомлення Юлианна_С » 13 трав 2018, 22:56

Мы тоже на Нутрилоне выросли, а месяцев 8-ми еще и кашки кушали, в основном Милуповские. Я много всего заказывала малышу тут https://pampik.com/category/detskoe-pitanie Как по мне, эти кашки - меньше хлопот для мамы и польза большая. Мы так спасались ими. Хорошо. что живем в такое время, когда уже столько всего есть, не нужно проводить целые дни у плиты. Да и удобно, где бы вы не находились, всегда есть возможность малыша накормить.
Зображення
Юлианна_С

Повідомлення: 39
Зареєстрований: 17 бер 2017, 14:31

Повідомлення Линочка » 14 трав 2018, 10:05

Хорошая кашка, я своему тоже такую даю.
Линочка

Повідомлення: 65
Зареєстрований: 10 лют 2017, 17:54

Повідомлення Alinchik » 14 трав 2018, 14:02

Какие детские смеси лучше покупать на возраст с 6 месяцев https://rozetka.com.ua/detskie-smesi/c2 ... 17=179972/
Среднее по цене.
Alinchik

Повідомлення: 1
Зареєстрований: 14 трав 2018, 13:59

Повернутися в Дети

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 3

анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки