Купівля житла

Прекрасная половина о своём, о женском

Купівля житла

Повідомлення Містіка » 08 квіт 2018, 22:36

Мені дуже цікаво, як правильно підійти к питанню купівлі житла свого - квартири чи будиночка. Ще доки не вирішили, по-перше, що купувати, які плюси та мінуси, може хто підкаже? Бо я усе життя прожила у квартирі, але чомусь кортить саме будиночок придбати. Бажання з'явилося після нарождення дитинки :smu:sche_nie: Здається, що в своєму подвір'ї якось зручніше, сам по собі, та дитинка доглянута.
Аватара користувача
Містіка
 
Повідомлення: 2
Зареєстрований: 08 квіт 2018, 22:29Повідомлення Натусик » 12 квіт 2018, 21:23

Привет, я тут сама недавно подобными сомнениями терзалась :-) Вот душой стремлюсь к дому, и, наверное, таки буду домик и покупать. Родители помогут. Будут забирать к себе бабушку из другого города, ее квартиру продадут, а мне купим домик. Я на Дом Риа https://dom.ria.com ищу варианты, просматриваю пока. Родителям предложила и на продажу квартиру здесь выставить. Такие домики попадаются классные, и я все больше склоняюсь к варианту, что дом таки лучше для семьи :-:ok:-:
Аватара користувача
Натусик
 
Повідомлення: 8
Зареєстрований: 19 лют 2018, 16:39
Звідки: ДнепрПовідомлення Містіка » 04 лип 2018, 08:51

Так оце ж і я так гадаю, коли дітки з'являються, взагалі зручніше у своєму будиночку) Немає шумних сусідів із дрелями :-) Та взагалі з дитинкою простіше погуляти вийти, не перти з етажів коляску у зубах, ще й коли ліфт не працює))) А ще якщо діляночка є, для дитини можно посадити щось смачненьке) Мені ось, наприклад, будиночок сподобався, ще й перевірений працівником сайту https://dom.ria.com/ru/realty-perevireno-prodaja-dom-dnepropetrovsk-chechelovskiy-paveletskaya-ulitsa-14100018.htm
Аватара користувача
Містіка
 
Повідомлення: 2
Зареєстрований: 08 квіт 2018, 22:29Купівля житла

Повідомлення Hazart » 12 лип 2018, 13:39

Містіка писав(ла):Мені дуже цікаво, як правильно підійти к питанню купівлі житла свого - квартири чи будиночка. Ще доки не вирішили, по-перше, що купувати, які плюси та мінуси, може хто підкаже? Бо я усе життя прожила у квартирі, але чомусь кортить саме будиночок придбати. Бажання з'явилося після нарождення дитинки :smu:sche_nie: Здається, що в своєму подвір'ї якось зручніше, сам по собі, та дитинка доглянута.

Бачите ви вже самі шукаєте плюси, ось так і треба сісти і зважити всі за і проти. Чого б вам більше хотілося, більше простору для дитини або ж більше вільного часу для вас. Ви ж розумієте скільки буде роботи в приватному будинку? Єдине що б ви не вибрали, завжди перевіряйте документи, якщо це новобуд, вони виглядають так https://einstein.house/documentation/ або ж зверніться за допомогою до хорошого юриста за порадою.
Аватара користувача
Hazart
 
Повідомлення: 61
Зареєстрований: 29 квіт 2018, 11:41
Повернутися в Женский форум

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 0


анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки