Вакханалія в Новомосковську

Днепропетровск. Новости Днепропетровска и области

Вакханалія в Новомосковську

Повідомлення горожанин » 12 квіт 2018, 20:50

ЗНОВУ СІЛИ В КАЛОШУ: міська влада сама створює проблеми,
потім героїчно з ними бореться

У Новомосковську є кілька комунальних підприємств. Практично всі – збиткові, тому для виживання регулярно висмоктують кошти з міського бюджету. І при своїй збитковості виживають непогано.
Рік тому наші депутати створили ще одного монстра – КП «Новомосков­ський Комсервіс», до функцій якого входить розставляти по місту кіоски. Чим вони активно й зайнялися, викликаючи лише спротив і невдоволення городян захаращуванням тротуарів і газонів, вирубуванням зелених насаджень, порушенням усіх наявних законодавчих норм. Але на скарги ніхто у виконкомі уваги не звертає: кіоски – це живі гроші, а хто ж від них відмовиться?

Яскравий приклад: «Новомосковська правда» ще за минулої міської влади писала про те, як виконкомівська «Волга» щоранку починає робочий день із заїзду до «наливайки» на вході до центрального міського пляжу. Збирали данину? А вже за нової влади кафе розширилося, залізло навіть у межі парку і прийняло вигляд капітальної споруди. А змиви й досі йдуть невідомо куди. І всіх усе влаштовує, бо домовлятися чиновництво вміє…

І ось директор КП «Новомосковський Комсервіс» надав дозвіл власнику цього кафе звести прямо в парку на набережній надводний літній майданчик для столиків. Ну, приблизно такий, який відхватив собі (знов-таки – за потурання влади) власник кафе по Паланочній в районі острова.
На санітарні норми і правила використання водних об’єктів взагалі уваги ніхто не звертає, бо це ж такі гарні годівнички для ненажерливих чиновників!

В неділю, 11 березня, в парку на набережній закипіла робота. На ділянці 50 на 5 метрів у воді вбили труби. У соціальних мережах одразу піднявся шквал критики і прокльонів на адресу міської влади. Це змусило їх призупинити роботи. Зараз розбираються, хто винен. Складно їм буде «призначити» винного – винні самі. Винні всі місцеві бариги, які не рахуються з думкою людей, а роблять усе підкилимно, шкодять довкіллю, погіршують умови проживання городян, аби лише трамбувати свої бездонні кишені.

http://nasamari.dp.ua/novosti/19570-vak ... ovsku.html
Додаткові файли

depy2.jpg [ 21.97 КБ | Переглядів: 116 ]

горожанин
 
Повідомлення: 483
Зареєстрований: 02 груд 2012, 11:58

Повернутися в Новости Днепропетровска

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 0


cron
анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки