В УКРАЇНІ ЗАБОРОНИЛИ МАФи ТА РЕКЛАМНІ КОНСТРУКЦІЇ НА ТРОТУАР

Днепропетровск. Новости Днепропетровска и области

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНИЛИ МАФи ТА РЕКЛАМНІ КОНСТРУКЦІЇ НА ТРОТУАР

Повідомлення горожанин » 26 лип 2018, 11:46

В УКРАЇНІ ЗАБОРОНИЛИ МАФи ТА РЕКЛАМНІ КОНСТРУКЦІЇ НА ТРОТУАРАХ
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України внесло зміни до державних будівельних норм, що, зокрема, не допускають встановлення тимчасових споруд, рекламних та інших конструкцій на тротуарах вулиць.
Про це повідомляє прес-служба Мінрегіонбуду.
Відповідні норми застосовуватимуться під час будівництва нових доріг та вулиць, а також здійснення капітальних ремонтів чи реконструкції існуючих. Документ набуває чинності з 1 вересня.
«Пішохідні зони на те й називаються «пішохідними», то­му що призначені для пішоходів, для їх зручності та комфорту в пересуванні. Тому логічно, що на цих шляхах не потрібно встановлювати рекламні конструкції, кіоски чи розміщувати люки та дощоприймачі, адже це заважає безперешкодному руху по тротуарах та навіть може нести небезпеку для пішоходів», — повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.
Загалом, оновлені норми не допускають встановлення на тротуарах дорожніх огорож та опор, рекламних конструкцій, торгових кіосків, павільйонів, палаток, приямків від люків та дощоприймачів, а також сходів та ґанків будинків.
Цю інформацію нам дуже хотілося надрукувати жирним шрифтом і великими літерами – спеціально для влади Новомосковська, яка творить несусвітне і дійсно не розуміє, для чого існують тротуари.
Активність посадов­ців зі встановлення кіосків позбавлена здорового глузду і має, очевидно, єдину мету – збагачення будь-якою ціною, навіть через нанесення шкоди благоустрою території і погіршення комфорту проживання городян.
Але всьому приходить кінець.
Втім, є одне «але», і воно, як завжди, не надто обнадійливе: нашим царькам ніхто не указ, закон їм не писаний.
Скоріш за все, чекати на покращення міських пейзажів городянам доведеться аж до 2020 року.
А поки що негідники у владі продовжують трамбувати свої чемодани…

http://nasamari.dp.ua/novosti/20188-v-u ... uarax.html
горожанин
 
Повідомлення: 495
Зареєстрований: 02 груд 2012, 11:58

Повернутися в Новости Днепропетровска

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 1


анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки