У Дніпрі Гриценку піднесли гарбуза за проданий колись військ

Днепропетровск. Новости Днепропетровска и области

У Дніпрі Гриценку піднесли гарбуза за проданий колись військ

Повідомлення Sezon2018 » 22 серп 2018, 13:35

Вчора, 21 серпня, біля дніпровського аеропорту група активістів, серед яких були ветерани АТО, вручила потенційному кандидату в президенти Анатолію Гриценко гарбуза за проданий колись росіянам дніпровський військовий шпиталь. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Гриценко, передає Дніпроград.

"В аеропорту Дніпра під час зустрічі з нашими партійцями підійшло троє в чорному, тітушкуватої зовнішності, з гарбузом: «Хочемо вручити Вам, за госпіталь». Запитав, що вони знають про мене? Нічого, їм не цікаво. Про який госпіталь йдеться? При якому з міністрів, після мене, придумали з ним аферу? Не знають, нецікаво. Коли і ким я працював в Уряді? Нецікаво. Чому гарбуз? Слова гарбуз не розуміють: мы принесли не гарбуз - кабак. Хто попросив передати? Знизають плечима", - пише політик.

В 2007 році Міноборони передало одній з компаній більше 10 тисяч квадратних метрів нерухомості та майже 4 га землі Дніпропетровського військового госпіталю для модернізації матеріально-технічної бази. Для проведення робіт ця компанія взяла кредит в банку БТА на 130 мільйонів гривень під заставу майна госпіталю. Гроші не повернули, тож врешті майно лікарні перейшло у власність банку. У 2014 році юристи почали повертати будівлю в державне майно.

Анатолій Гриценко у 2014 році зазначав, що прокуратура в рамках кримінального провадження за часів Януковича перевіряла його рішення щодо військового госпіталю Дніпра й не знайшла у них нічого протизаконного. За словами лідера партії "Громадянська позиція", усі дії, які спричинили відчуження госпіталю, відбулися вже під патронатом його наступника на посаді міністра Юрія Єханурова.

"Коли я пішов з посади міністра оборони, прийшов Єхануров, в цей час з'явилися дільці, які підписали дві нові угоди й змінили суть основної", - виправдовувався у свій час Гриценко.

Хоча слова Гриценка й виглядають переконливими, питання щодо застави військового майна, в тому числі нерухомого залишаються. Аби повернути військовий госпіталь державі в умовах війни знадобилося більше трьох років.

У гучній справі щодо госпіталю, яка тяглася понад два роки, поставили крапку у 2016. Вищий господарський суд України повернув з приватної власності у державну Дніпровський військовий шпиталь. Остаточно цей проце завершився наприкінці минулого року. Наразі шпиталь Дніпра - один із небагатьох медзакладів, який в першу чергу приймає поранених бійців з лінії фронту.
Sezon2018
 
Повідомлення: 1
Зареєстрований: 22 серп 2018, 13:34Повернутися в Новости Днепропетровска

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 0


анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки