Одяг

Про всё, о чём хочется поговорить

Одяг

Повідомлення Надзератель » 01 січ 2019, 11:24

Привіт. Хочу купити речі для себе, але скрізь дуже великі ціни, і це мене зовсім не влаштовує. Тому хотіла у вас запитати, чи приходилося комусь замовляти речі в інтернет магазині для себе? Якщо так, то обов’язково прошу вас своїми враженнями поділитися.
Надзератель

Повідомлення: 53
Зареєстрований: 22 жовт 2015, 16:14

Одяг

Повідомлення Пчелка » 01 січ 2019, 12:52

Надзератель писав(ла):Привіт. Хочу купити речі для себе, але скрізь дуже великі ціни, і це мене зовсім не влаштовує. Тому хотіла у вас запитати, чи приходилося комусь замовляти речі в інтернет магазині для себе? Якщо так, то обов’язково прошу вас своїми враженнями поділитися.

Можу підказати де можна замовляти недорогі речі з доставкою на дім, бо я сама через це пройшла. Довгі години я шукала той самий інтернет магазин якому можна довіряти, читала відкули і потім вже ось тут https://inbutik.com.ua/ знайшла спочатку собі джинси, потім куртку зимню, взуття, сумку и була вражена, що мені вдалося ще зекономити свої грошенята. Ви також можете купити стильний одяг, який стане прикрасою вашого гардеробу. Збирати різні елементі образу так просто, коли в тебе під рукою є декілька крутих інтернет магазинів на які можна сміливо покластися. Тому – починайте пошуки зараз і ви точно не будете розчаровані.
Пчелка

Повідомлення: 335
Зареєстрований: 27 лют 2014, 12:48

Повідомлення Ледунина Алевтина » 13 січ 2019, 11:43

Тут может быть несколько выходов - шить самому, в секонде покупать одежду
Ледунина Алевтина

Повідомлення: 39
Зареєстрований: 20 квіт 2018, 17:03

Повідомлення неМушка » 13 січ 2019, 11:44

Вот тоже заметила, что цены в магазинах на одежду несколько выросли. И как экономить на покупках?
неМушка

Повідомлення: 74
Зареєстрований: 30 вер 2016, 19:00

Повідомлення Ледунина Алевтина » 13 січ 2019, 11:45

А если в нете заказывать так надо отзывы о магазине читать я так думаю
Ледунина Алевтина

Повідомлення: 39
Зареєстрований: 20 квіт 2018, 17:03

Повідомлення Бабочка » 13 січ 2019, 11:52

А я только в интернет-магазинах себе вещи и покупаю, можно с неплохой выгодой приобрести все что нужно. И знаю как сэкономить при этом, делаю заказы в тех магазинах где есть акции и скидки. И еще смотрю, где покупки можно совершить применяя кэшбэк. Зарегистрировалась специально в кэшбэк сервисе Летишопс https://letyshops.com/ua/reviews там отличный выбор интернет-магазинов. Если вы не в курсе, то если использовать кэшбэк при покупке, то часть потраченных денег вам возвращается обратно.
Бабочка

Повідомлення: 125
Зареєстрований: 19 серп 2016, 12:15

Повідомлення Мальвінка » 15 січ 2019, 11:47

спасибо за ссылочки, нашла то что надо))) ;;-)))
Мальвінка

Повідомлення: 20
Зареєстрований: 02 лист 2018, 21:33