Корупція

Как защитить свои права, юридическая практика, вопросы, консультации

Корупція

Повідомлення kalininvp » 16 січ 2019, 11:09

Після Революції Гідності громадяни України повірили в краще майбутнє для себе та своїх дітей.
Зближення з Європейським союзом та надання безвізового режиму для України також сприяло встановленню європейських стандартів в різних сферах суспільного життя України.
Позитивні зрушення в результаті проведення реформи правоохоронних органів, на перший погляд пересічному громадянину були очевидні. В певний час кожен громадянин України фотографувався з новими поліціантами.
Однак, такі зрушення були лише поверхневими. Кожного дня з телепередач, соціальних мереж та інших джерел ми бачимо яскраві приклади безрезультативних розслідування різних злочинів.
Одним з таких прикладів є здійснення кримінального провадження № 52016000000000119 щодо топ менеджменту та власників Банків, таких як Живаго, Лагун, Циплаков та інші.
В кримінальному провадженні № 52016000000000119 щодо Лагуна, уже визначили всіх фігурантів справи, встановили компанії нерезидентів, які допомагали вчиняти злочини, серед яких KALOUMA HOLDINGS LIMITED, провели економічні експертизи зокрема отримали висновок НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності № 077/18, якими наче встановили вину кожного з них, та підтвердили злочинні діяння компаній нерезидентів, зібрали достатньо доказів на шахраїв.
Аналогічне стосується і епізоду стосовно Живаго де розкрили всю злочинну структуру та провели купу слідчих дій, але безрезультатно.
Цікавим також є факт, що кримінальні провадження за аналогічними фактами та обставинами розслідуються також іншими правоохоронними органами, зокрема Генеральною прокуратурою України, де також проведені експертизи № 1802/1803/17-45, № 14-37/18/35 і також безрезультатно, розслідуються за аналогічною схемою.
Станом на сьогодні, жодної справи до суду не передали, жодного вироку досі немає, винних не покарано, гроші не повернуто, тож чи був сенс у всій цій реформі та траті коштів?
Калінін В.П.
kalininvp
 
Повідомлення: 1
Зареєстрований: 16 січ 2019, 11:07Повернутися в Юридический форум

Хто зараз на конференції

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 2


cron
анализ воды, грунта, воздуха прапори, стрічки